Akcja Testuj & Zastosuj

22-05-2018
Aby w pełni pokazać możliwości oraz korzyści wynikające z korzystania z Mobilnych Systemów Ostrzegawczych minimel®lynx wyszliśmy z inicjatywą dostarczenia naszych systemów na okres próbny za darmo.

 

 

Testuj & Zastosuj

 

Na czym polega akcja Testuj & Zastosuj ?

Testuj & Zastosuj to akcja pozwalająca na przetestowanie Mobilnego Systemu Ostrzegawczego (MSO, ASO, PSO) przed jego stałym użyciem. Wykonawca robót torowych użytkuje MSO na zasadach wynajmu na okres próbny bez opłat, sprawdzając jego zalety i zasadność wyboru. Po tym okresie, jeżeli będzie zadowolony z jego pracy, ma możliwość dalszego wynajmu lub zakupu właściwego systemu.

 

Dlaczego warto wżąć udział w akcji Testuj & Zastosuj firmy incosa ?

Mamy duże doświadczenie w zastosowaniu nowoczesnych sposobów zabezpieczania miejsca prac i wieloletnią znajomość oraz gruntową wiedze o dostępnych systemach ostrzegawczych. Naszą specjalnością są Mobilne Systemy Ostrzegawcze (w polskich warunkach robót torowych). Połączenie tych cech w akcji Testuj & Zastosuj gwarantuje optymalne dobranie systemu ostrzegawczego ASO do wymagań polskiego wykonawcy.

 

Dla kogo przeznaczona jest akcja Testuj & Zastosuj ?

Akcja ta przeznaczona jest dla wszystkich firm, które poszukująsprawdzonego Mobilnego Systemu Ostrzegania o określonych parametrach które byłyby idealnym rozwiązaniem odpowiadającym na potrzeby rynku polskiego. Monitoring działania i funkcjonalności MSO przez okres próbny (bez ponoszenia dodatkowych kosztów i ryzyka) to optymalna metoda zapoznania się z Systemem Ostrzegawczym.

 

Jakie korzyści daje udział w akcji Testuj & Zastosuj firmy incosa ?

Akcja ta pozwala poznać urządzenie MSO, zasadność ich zastosowania oraz obserwować ich użytkowanie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Dzięki akcji Testuj & Zastosuj wykonawca robót torowych ma pewność, że nabywa urządzenie, które nadaje się do wymogów firmy i będzie chętnie używane przez własnych sygnalistów, którzy wykorzystują w pełni jego potencjał i możliwości.

 

Dlaczego warto skorzystać z akcji Testuj & Zastosuj oferowanej przez firmę incosa ?

  • Daje możliwość sprawdzenia zalet i użyteczności MSO przed jego wynajmem/zakupem
  • Pozwala zaoszczędzić na kosztach tego procesu i wyboru optymalnego systemu
  • Minimalizuje ryzyko zaopatrzenia się w niewłaściwy System Ostrzegawczy
  • Umożliwia w przyszłości zastosowanie MSO sprawdzonego, już wdrożonego i opanowanego rozwiązania dla zabezpieczenia miejsc robót torowych